Náboženství pro děti

Náboženství na faře v Bělé pod Bezdězem

Bude probíhat od poloviny září na římskokatolické faře – Kostelní 150, Bělá p. B., vždy hodina jedenkrát týdně (kromě prázdnin). Den i čas budou upřesněny podle domluvy s přihlášenými dětmi.

Součástí bude seznámení s desaterem Božích přikázání, rozeznávání dobra a zla, hledání cesty životem, biblické příběhy, křesťanská morálka, zazpíváme křesťanské písně s kytarou, modlitba, výlet.

Výuka bude probíhat v menších skupinách podle věku a předchozích znalostí přihlášených (když např. chodili na náboženství již loni či předloni). Přihlásit se může kdokoliv.

Výuku vede P. Mgr. Kamil Škoda, administrátor římskokatolické farnosti.

Kontakt: P. Kamil Škoda

Kostelní 150, Bělá pod Bezdězem

kamilskoda@email.cz

mobil: 737 313 620

Leták s přihláškou ke stažení ZDE

Náboženství ve farnosti Nanebevzetí Panny Marie v Oknech

Výuka náboženství v okenské škole probíhá ve dvou skupinkách:

-         -  příprava na první svaté přijímání

-         -  pro děti školkové

Aktuální termíny jsou uváděny na stránkách farnosti, zpravidla poslední neděli v měsíci, která je sloužena v kostele v Oknech. Děti, které se připravují k prvnímu svatému přijímání, se scházejí i mimo tuto neděli, termíny jsou domlouvány individuálně.

Skupinku starších dětí vede Adriana, skupinku mladších Baru.

Těší se Adriana & Baru

Možný kontakt: adria.kopecka@seznam.cz