Náboženství pro děti

Náboženství na faře v Bělé pod Bezdězem

Bude probíhat od poloviny září na římskokatolické faře – Kostelní 150, Bělá p. B., vždy hodina jedenkrát týdně (kromě prázdnin). Den i čas budou upřesněny podle domluvy s přihlášenými dětmi.

Součástí bude seznámení s desaterem Božích přikázání, rozeznávání dobra a zla, hledání cesty životem, biblické příběhy, křesťanská morálka, zazpíváme křesťanské písně s kytarou, modlitba, výlet.

Výuka bude probíhat v menších skupinách podle věku a předchozích znalostí přihlášených (když např. chodili na náboženství již loni či předloni). Přihlásit se může kdokoliv.

Výuku vede P. Mgr. Kamil Škoda, administrátor římskokatolické farnosti.

Kontakt: P. Kamil Škoda

Kostelní 150, Bělá pod Bezdězem

kamilskoda@email.cz

mobil: 737 313 620

Leták s přihláškou ke stažení ZDE

Náboženství ve farnosti Nanebevzetí Panny Marie v Oknech

I v letošní školním roce se budou děti jednou měsíčně setkávat na hodinách náboženství.

Letošní téma jsou svátosti církve.

Setkání bude probíhat v okenské škole, po nedělní mši svaté zhruba od 11 hodin.

Skupinku starších dětí povede Adriana, skupinku mladších Kačka.

První setkání bude 25. 9., další 23. 10., 20. 11., 18. 12., 29. 1., 26. 2., 26. 3., 23. 4., 21., 5., 18. 6.

Těší se Adriana & Kačka

PS: Změny termínů jsou vyhrazeny