Poděkování za přípravu rozloučení s otcem Janem

17.12.2013 16:54

Já jsem se zcela nevýznamně podílel na přípravě rozloučení s naším otcem Janem Nepomukem Jiřištěm. Přesto právě na můj mail dorazilo poděkování za organizaci. Toto poděkování tedy uveřejňuji, aby si ho mohli přečíst i ti, kterým poděkování po právu náleží. Bylo krásné vidět, jak se otci Janu podařilo  v našich farnostech ten plamínek zažehnout, jak o tom mluvil dnes v Turnově generální vikář. No a nyní to zaslané poděkování:

Dobrý den,

nevím, zda se můžu řadit do řad přátel milého JNJ, to se dozvím až jednou. Ale i tak jsme si dnes s mužem vzali dovolenou a jeli se do Bělé rozloučit. Moc děkujeme za organizaci rozloučení, jistě to pro celou farnost bylo náročné a stálo hodně sil. Věřím, že jste to dělali rádi a je mi líto, že z Litoměřicka je to přece jen trochu z ruky na to, abych mohla nějak víc přiložit ruku k dílu. A proto aspoň Vám všem moc děkuju, JNJ si to zasloužil a bude nám všem, i přes víru ve Vzkříšení a v to, že dnes už hledí na Boží tvář, moc chybět.