Pozvánka na FARNÍ PLES V MLADE BOLESLAVI

24.01.2024 08:19

Dobré nedělní dopoledne, vážení přátelé!

Bohužel se zájem o Farní ples nezvýšil do té míry, aby bylo možné pokrýt náklady. Stále jsme na zhruba 50 % potřebné účasti a není tak možné uskutečnit ples ve formě, v jaké byl avizován a připravován.

Díky iniciativě, se kterou přišla paní Jana Míšková, se však ples uskuteční, a to v náhradních prostorách v sále U Zvoničky na Nové Telibi, 10. února od 20:00 do 02:00, hrát bude kapela Triwoly.

Paní Míšková se postarala nejen o nápad a zařízení sálu, ale zároveň přebírá koordinaci a záštitu nad touto alternativou, která vzešla od těch, kteří o ples nechtěli přijít.

Cena lístku zůstává stejná (s ohledem na nižší zájem) a prodané lístky platí. Kdo si ještě lístek nekoupil, může si jej koupit na místě.

Pokud jste si již lístek koupili, ale nová alternativa Vám nevyhovuje, peníze Vám budou vráceny; ozvěte se prosím na telefonní číslo 730 869 452 nebo na tento e-mail.

Děkujeme za pochopení!

Jana Míšková (605 930 267) a Robert Fiedler (730 869 452)

Původní text níže:

Chvála Kristu, vážení a ctění přátelé,

dovolte, abych Vás srdečně pozval na letošní ročník Farního plesu Mladé Boleslavi.

Letos se uskuteční v sobotu 10. 2. 2024, tentokrát až od 20:00. Proběhne již tradičně v sále Taneční školy Zita na Náměstí míru 26 v Mladé Boleslavi. K tanci a poslechu se opět můžete těšit na kapelu Triwoly (https://www.triwoly.com/), v obsazení kytara, saxofon, bicí, klávesy a samozřejmě zpěv.

Standardní cena lísku bude 500 Kč, vzhledem k vysokým nákladům na ples a skutečnosti, že loňský ples skončil nezanedbatelnou ztrátou, budeme velmi vděční, pokud využijete nabídky koupě lístku za sponzorskou cenu 700 Kč.

Lístky bude možné kupovat od neděle 21. 1. 2024 a nadále vždy po obou nedělních dopoledních mších svatých v Mladoboleslavském kostele Nanebevzetí Panny Marie. Rezervace nebo domluvu individuálního předání lístků je také možné činit na telefonním čísle 730 869 452 (773 565 563) nebo přes e-mail.

Předem také prosím o případné sponzorské dary nebo vhodné ceny do tomboly, které mohou zaujmout (ceny do tomboly však můžeme přijímat jen po předchozí domluvě, aby byla zaručena jejich kvalita). V případě, že máte možnost dary sponzorské nebo tombolové nabídnout, ozvěte se mi prosím na uvedených kontaktech a vše můžeme individuálně domluvit. Budeme velmi vděční.

Přeji Vám hojnost Božího požehnání a vše dobré do roku 2024!

Robert Fiedler
Farní ples MB