Prosba o zaslání fotografií otce Jana

12.01.2014 16:56

Naše farnost má uložené fotografie ze svých různých setkání a "akcí" na rajčeti (KLIKNI ZDE). Ve fotoalbech z různých příležitostí našich farností máme určitě co dohánět, ale to není předmětem  tohoto článku (když by si někdo chtěl vzít na starosti správu fotografií, ať se na mě obrátí).

Byl mi zaslán návrh nebo spíše nápad od Martiny M., abych požádal prostřednictvím webu farníky o zaslání jejich fotografií (v digitální podobě) s otcem Janem na můj mail (p.kostejn@seznam.cz), abycho případně přidali tyto fotografie do fotoalba farnosti.

Prosíme tedy o zaslání fotografií otce Jana na mail p.kostejn@seznam.cz. Fotografie posoudíme a případně zařadíme do fotoalba, možná, že nakonec některé fotografie předáme jeho nejbližším jako pozornost. Fotografiemi samozřejmě myslíme fototografie, kdy jste se setkali s otcem Janem i při soukromých příležitostech, oslavách atd.

Fotoalbum bychom chtěli uveřejnit v den, kdy by otec Jan slavil své 40. narozeniny, tj. 6.února.