Vzpomínkové akce na o. Jana v době jeho nedožitých 40. narozenin

06.02.2014 06:23

V těchto dnech by otec Jan (JNJ) oslavil své 40.narozeniny. Při této  příležirtosti se koná několik vzpomínkových akcí.

5.2.2014 byla sloužena na Bezdězu v kostele sv. Jiljí mše svatá za otce Jana, kde funci polovarhaníka (jak sám nazval) na sebe přijal generální vikář P. Stanislav Přibyl. Po mši svaté následovalo v infocentru Bezděz neformální setkání farníků s P. Stanislavem Přibylem (který naše farnosti dočasně administroval) a s P. Kamilem, se kterým se nyní budeme setkávat nejen při bohoslužbách. Při rozhovorech bylo tak často vzpomínáno na o. Jana, ale zároveň si všichni uvědomovali, že je nutné jak by řekl P. Přibyl vzít tu káru a táhnout ji dál.

Ve čtvrtek 6.2.2014 v 16.30 hodin se v bělé pod Bezdězem v kapli sv. Josefa uskuteční vzpomínka na o. Jana (JNJ)

V sobotu 8.2.2014 se někteří farníci vydají ke hrobu o. Jana do Turnova, kde by mělo v 15.00 hodin proběhnout setkání s rodinou, od 16.00 je možné se v Turnově také zůčastnit mše svaté, která bude sloužena také za o. Jana.